- Levertijd 1-2 werkdagen
- Langere levertijd windsurfboards
- Gratis verzending vanaf € 50,00*
- Tot 30 dagen retourneren
* Voor grote pakketten geldt een ander verzendtarief.
- iDeal
- PayPal
- Mastercard
- Visa
- Bancontact
- Apple Pay
- Giftcard
- Giropay
- Mastercard
- PayPal
- Visa
- Sofort
- Apple Pay
- PayPal
- Mastercard
- Visa
- iDeal
- Giropay
- Apple Pay
- PayPal
- Mastercard
- Visa
- iDeal
- Giropay
- Apple Pay
Kom je er niet uit met de maten of weet je niet welk materiaal past bij je bestaande gear? Bel dan gerust met onze klantenservice.
0341-553320Of kom eens langs in onze surfshop!
Palmbosweg 16-20 (A-28 afslag Strand Horst)
3853 LB Ermelo, Nederland
Artikelnummer | 106462 |
---|---|
Kleur | Zwart |
Leveranciernummer | 402.00089.000 |
Leverancierkleur | Blk |
Seizoen | 2023 |
Prolimit Summer Long Finger
Long finger glove
Ben jij opzoek naar een surfhandschoentje voor protectie van je hand? Dan kun je kijken naar de Prolimit Summer Long Finger. Deze handschoenen zijn ideaal tegen blaren en voor extra grip.
Deze surfhandschoenen voelen lekker comfortabel aan en leveren goede grip tijdens jouw kite- of windsurf sessies. Verder is er een klittenbandsysteem rondom de polsen te vinden voor het verstellen van de handschoen.
Let op: deze handschoenen bieden bescherming voor de hand, maar is niet geschikt voor koude dagen. De handschoenen zijn niet voorzien van neopreen. Check voor koude dagen de neopreen surfhandschoenen.
Features of the Prolimit Summer Long Finger:
- Long finger glove
- Amara palm
- Long fingers
- Extra grip
- Voorkomt blaren